Son Haberler

THY ile Havada İnternet Var

THY yeni bir adımla kıtalar arası uçuşlarda yolcularına kullandırdığı internete bağlanma özelliğini artık kısa ve orta menzil uçan uçaklarında da kullandırmaya başlayacak.

thy uçaklarında internet varmı?

Panasonic’in Yolcu Verileri Entegrasyonu sistemini kullanarak artık neredeyse tüm uçaklarında müşterilerine internet hizmeti vermeyi amaçlayan Türk Hava Yolları yaklaşık 167 adet uçağa daha bu özelliği entegre edecek. Böylece müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan kuruluş artık havada da internet var diyor. Panasonic firmasının hızlı wi-fi özelliği sayesinde yolcular artık havada Dünya gelişmelerinden ve sosyal medya haberlerinden ne kadar yüksekte olurlarsa olsunlar bir an olsun kopmayacaklar. Bilindiği üzere uçağa binildiğinde akıllı telefonlarımızı ya kapatmamızı yada uçak moduna almamızı söylerlerdi. Ancak gelişen teknoloji ile artık havada internet uçak sistemlerine panosonic özel yazılım ve teknolojisi ile zarar vermeyecek şekilde kullanılmaya başlandı.

Bu özelliğin gelmesi ile yolcular çok daha konforlu olarak uçacak dememiz yanlış olmaz. Sonuçta THY tüm uçaklarında yüksek müşteri memnuniyeti için çalışan bir kurum. Teknolojik imkanları müşterileri için son derece aktif kullanan firma bu atağı ile gerçekten memnuniyet yaratacak gibi duruyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*